متری 6.5سریال مانکن 4

فال روز سه شنبه ۱۲ شهریور

  • نویسنده : mahdi
  • انتشار: ۱۲ شهریور ۹۸
  • بازدید: 28 views بار

فال روز سه شنبه ۱۲ شهریور ۹۸

فروردین📍

زندگی آن‌ زمان زیبا و شیرین به‌نظر خواهد آمد که گفتار، کردار و افکارت سرشار از عشق و محبت باشد. هر روز یک فرصت طلایی برای جبران اشتباهات گذشته می‌باشد. انسان جایزالخطاست. بنابراین از فرصت‌هایی که در اختیار داری به نحو احسن استفاده کن.

اردیبهشت📍

مدتی است که حسابی خود را با مشکلات مربوط به کار درگیر کرده‌ای. اگر کمی به اوضاع روحی‌‌ات بپردازی بد نیست، زیرا زمانی‌که روح و جسم خسته باشد، هیچ‌یک از مشکلات ذره‌ای حل نخواهد شد.

خرداد📍

یک پروژه تازه مستلزم پول قابل توجه‌تری است. زمان و منابع دیگری است که می‌توانی به به آنها فکر کنی. این مسایل باعث می‌شود از خودت بپرسی: «آیا واقعا باید این راه را ادامه دهی یا نه؟» شرایط کنونی برای باز کردن گره‌ها، تنش‌ها و موانعی که بر سر راه رابطه‌ات وجود دارد، مناسب است.

تیر📍

با کمی وقت گذاشتن به گوش دادن به حرف‌های کسی که واقعا دوستش داری، همه‌چیز درست می‌شود، زیرا اخیرا دوره دشواری را از سر گذرانده‌اید. زمان همه چیز را درست میکند فقط صبوری لازم است.

📍مرداد

بعضی وقت‌ها فکر تغییر کار به سراغت
می‌آید. برای هر تغییری باید با شخص باتجربه‌ای به صحبت بنشینی و از او نظر بخواهی. باید ‌جایی زندگی کنی که آرامش داشته باشی و خستگی روزت را شب‌هنگام درآن سپری کنی اگر در حال حاضر غیر از این است ، جا به جا شو.

شهریور📍

در هر لحظه طوری زندگی کن که انگار تنها لحظه‌ای است که وجود دارد. این امر باعث می‌شود به ارزش عشق و آرامش پی ببری. یکنواختی کارها و برنامه‌ها تو را خسته و کسل کرده است. در زندگی نباید بگذاری که امروزت مثل دیروز باشد.

مهر📍

بگذار همیشه در کارها دقت داشته باشی و بی‌حوصله از کنارشان نگذری. در کلاس‌های هنری شرکت کن. در این تابستان کلاس‌ها و دوره‌های کوتاهی در گوشه‌وکنار شهر وجود داشت ، تنهایی یا به همراه دوستی به جست‌وجو بپرداز و ببین به کدامشان علاقه‌مندی و برای فصل جدید ثبت نام کن.

آبان📍

در زمینه دوستی دچار وسواس شده‌ای. با ملایمت و محبت بیشتری به موقعیت‌های اطرافیانت دقیق شو و ببین چه کمکی از دست تو برای آنها برمی‌آید و اگر بدون ریا به کسی کمک کنی، خداوند آن کمک و دعای او را برایت مانند عبادت‌های خالصانه به‌حساب خواهد آورد.

آذر📍

روزهای سرنوشت‌سازی در انتظارت است، خردمندانه آنها را ارزیابی کن. بهتر است در رفتارت مقدار زیادی تجدیدنظر کنی، زیرا خواسته و ناخواسته گاهی دیگران را دچار رنجش کرده‌ای و این به‌خاطر تنهایی‌ات می‌باشد که باید در پی حل آن باشی. یادآوری می‌کنم که زندگی همیشه آسان نیست، اگر بخواهی می‌توانی آن را از آن خود کنی.

دی📍

برنامه‌ریزی‌هایی را انجام بده و سعی کن کارها را گروهی انجام دهی. از لحظات خوب با هم بودن عکس بگیر و در آلبومی جمع کن. مطمئنا روزی آن عکس‌ها را به‌عنوان خاطرات خوب نگاه خواهی کرد.

بهمن📍

جای غصه و نگرانی نیست. اوضاع در مسیر خود در حال پیش رفتن است. از این روند خوشحال باش. تاکنون فهمیده‌ای برای تغییر هر چیزی احتیاج به زمان و دعا کردن است و تا جای ممکن آن کاری را باید کرد که لازم و ضروری به‌نظر می‌رسد.

اسفند📍

به موفقیت‌های خوبی از اول سال تا به‌حال دست پیدا کرده‌ای. اما از تلاش و فعالیت دست برندار. چراکه درهای موفقیت و خوشبختی همواره به رویت گشوده خواهد شد، روزگار بر وفق مرادت است و چرخ گردون به نفع تو در گردش. از کوچک‌ترین لحظه‌ها و اتفاقات در زندگی‌ات سعی کن نهایت استفاده را ببری و در راه بهبود آن گام‌های بیشتر و بهتری برداری.

امتیاز دهید

اگر مطلب را می پسندید امتیاز 5 ستاره بدهید.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
برچسب ها ,,,
مطالب مرتبط